O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e

Barlinek, 16.06.2019

1.     W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy:

·         W poniedziałek /17 czerwca/ wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

·         W piątek /21 czerwca/ wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

2.     Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie o godz. 17:30.

3.     W środę /19 czerwca/ zakończymy rok szkolno-katechetyczny. Wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę św. Sprawowaną

o godz. 8:00.

4.     Spotkanie organizacyjne dla osób, które udają się na pielgrzymkę do Medjugorie odbędzie się w środę w kościele o godz. 17:00. Na katechezę dla dorosłych zapraszamy podczas Mszy św. wieczornej.

5.     W najbliższy czwartek /20 czerwca/ obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:00, 9:00, 10:00
i 18:00; Po Mszy św. o godz. 10:00  - która sprawowana będzie na Rynku miejskim - wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Prosimy
o udekorowanie okien naszych mieszkań. Zapraszamy Panie do niesienia chorągwi oraz figury Matki Bożej, Panów Strażaków do niesienia baldachimu oraz dzieci do sypania kwiatów podczas procesji. W czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6.     Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

7.     Za ofiary składane na potrzeby naszej parafii serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.

8.     Solenizantom i jubilatom składamy życzenia oraz zapewniamy
o naszej modlitwie. Wyrazy współczucia składamy tym wszystkim, których spotkały jakieś przykrości.

9.     W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności ŚP. Tadeusz JANKOWSKI

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Wasi duszpasterze