Barlinek, 5 lipca 2020 r.

XIV Niedziela w ciągu roku

1.      W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy:

·       W poniedziałek /6 lipca/ wspomnienie św. Marii Teresy LEDÓCHOWSKIEJ, dziewicy

·       W środę /8 lipca/ wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

·       W sobotę /11 lipca/ święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

2.      Przeżywamy dziś pierwszą niedzielę miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu odbędzie się po Mszy Św. o godz. 12:00. Na zmianę tajemnic Żywego Różańca zapraszamy o godz. 17:00.

3.      Z uwagi na utrzymujące się obostrzenia sanitarne w tym roku w 29. Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę weźmie udział 20 osób. Pielgrzymów gościć będziemy w najbliższy wtorek a Msza św. w ich intencji sprawowana będzie o godz. 8:00.

4.      W czasie przerwy wakacyjnej kancelaria parafialna będzie czynna w środy i czwartki w godz. 19:00-20:00.

5.      Przypominamy, że nauki przedmałżeńskie prowadzone są w salce na plebanii w każdy wtorek o godz. 19:30, a nauki przedchrzcielne w I i III piątek miesiąca o godz. 19:00.

6.      Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Francji. Wyjazd planowany jest w pierwszej połowie maja 2021 r. Szczegółowe informacje oraz zapisy u ks. Michała.

7.      Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

8.      Za ofiary składane na potrzeby Archidiecezji w imieniu ks. Arcybiskupa serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.

9.      Solenizantom i jubilatom składamy życzenia oraz zapewniamy o naszej modlitwie. Wyrazy współczucia składamy tym wszystkim, których spotkały jakieś przykrości.

10.   Serdecznie witamy i pozdrawiamy w naszej parafii Gości. Życzymy Wam pięknej pogody oraz udanego i rodzinnego wypoczynku.

11.   W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności ŚP. Tadeusz HES

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…

Wasi duszpasterze

czwartek od godz. 16:00 do 17:00