W każdy pierwszy czwartek miesiąca, cała nasza wspólnota parafialna modli się o powołania kapłańskie. Modlitwy naszej parafii zostały wysłuchane i do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego poszedł nasz parafianin Wojciech Kuźniewski.

Ks. Dziekan Bronisław Lose, proboszcz naszej parafii w poniedziałek uczestniczył w uroczystym rozpoczęciu roku formacyjnego pod przewodnictwem Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko- kamieńskiego. Nasz kleryk Wojtek, aktem przysięgi rozpoczął nowy rok formacyjny.

Polecamy serdecznie w modlitwach naszego Barlineckiego kleryka.

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    środa od godz. 16:00 do 17:00
    czwartek od godz.19:00 do 20:00

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. 95/746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl