16 września w naszej parafii odbył się VI Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej Rejonu Południowego. Ministranci, lektorzy i schola przyjechali do nas z dekanatów Banie, Chojna, Dębno, Cedynia, Gryfino, Lipiany, Mieszkowice, Myślibórz i Pyrzyce. 

Podczas dnia skupienia, który rozpoczął się Koronką do Miłosierdzia Bożego, odbyły się spotkania integracyjne i  warsztaty liturgiczne. Zwieńczeniem dni skupienia w naszej parafii była sprawowana Msza św., a po niej dalszy ciąg spotkań integracyjnych przy wspólnym stole .

 

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    środa od godz. 16:00 do 17:00
    czwartek od godz.19:00 do 20:00

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. 95/746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl