Październik to miesiąc szczególnie poświęcony Maryi, oprócz nabożeństwa różańcowego jest również procesja fatimska. Szczególne nabożeństwo fatimskie miało miejsce w Szczecinie na osiedlu Słonecznym, gdzie znajduje się sanktuarium MB Fatimskiej. Mszy św. i nabożeństwu przewodniczył Ks. Abp. Andrzej Dzięga Metropolita Szczecińsko- kamieński. Msza św. kończyła w naszej diecezji obchody roku 100 rocznicyobjawień fatimskich. Nasza wspólnota, również uczestniczyła w tych bardzo istotnych obchodach, zanosząc swoje modlitwy do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej. 

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    środa od godz. 16:00 do 17:00
    czwartek od godz.19:00 do 20:00

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. 95/746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl