W minioną sobotę po południu na Polach Lednickich rozpoczęło się 23. Spotkanie Młodych Lednica 2000. Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Wiesz, że Cię kocham".  Jak powiedział w swym posłaniu papież Franciszek, "słowa będące hasłem tegorocznego spotkania Bóg powtarza nieustannie każdemu z nas w sakramencie pokuty i pojednania, a zwłaszcza w Eucharystii". W spotkanie wzięło udział około 60 tysięcy osób a wśród nich grupa młodzieży z naszej parafii. Oficjalną część spotkania na Polach Lednickich rozpoczęła w sobotę po południu procesja z udziałem prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka oraz prowincjała polskich dominikanów o. Pawła Kozackiego. Twórcą Lednicy był zmarły w grudniu 2015 roku dominikanin ojciec Jan Góra. Obecnie opiekę duszpasterską nad przedsięwzięciem sprawują ojciec Wojciech Prus i ojciec Mateusz Kosior. 

 

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl