W dniach 23-29 czerwca br. została zorganizowana wycieczka dla dzieci i młodzieży w góry do Zakopanego. W wyprawie wzięło udział 46 osób. W pierwszym dniu naszego pobytu zwiedziliśmy kopalnię soli w Wieliczce, a następnie udaliśmy się do Murzasichla, gdzie mogliśmy poznać okolice tej malowniczo położonej górskiej miejscowości. Podczas naszej wycieczki pogoda pozwoliła nam na zwiedzenie wielu atrakcyjnych miejsc takich jak Polana Rusinowa, zakopiańskie Krupówki, Dolinę Strążyską czy Kuźnice. Uczestniczyliśmy we Mszy św. w Sanktuarium na zakopiańskich Krzeptówkach i w Pustelni św. Brata Alberta. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do wspaniałego i kreatywnego zorganizowania naszego integracyjnego wyjazdu. Wszystkim życzymy owocnego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji. 

.

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl