16 października to dzień, w którym obchodziliśmy 38 rocznicę wyboru naszego rodaka Karola Wojtyłę na Stolicę Piotrową. Nasz młodzież parafialna przygotowała Akademie związana z tym wielkim wydarzeniem. Na akademii młodzież przypomniała przede wszystkim naukę św. Jana Pawła II, jak również liczne pielgrzymki do Polski. Na koniec procesjonalnie uczestnicy akademii udali się pod pomnik św. Jana Pawła II, został odśpiewany Apel Jasnogórski, nastąpiło błogosławieństwo oraz ucałowanie relikwii naszego wielkiego rodaka.

Search

f t g

Informacje

Biuro parafialne  czynne jest:

    wtorek od godz. 9:00 do 10 :00
    czwartek od godz. 16:00 do 17:00
   

Kontakt

ul. Kościelna 3
74-320 BARLINEK
tel. (+48) 95 746-12-04
Gmina: Barlinek
Powiat: Myśliborski
www.parafiabarlinek.pl

parafiabarlinek@home.pl