Barlinek, dn. 04.11.2018

O g ł o s z e n i a     d u s z p a s t e r s k i e

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

• W piątek /9 listopada/ święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • W sobotę /10 listopada/ wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Przeżywamy dziś I Niedzielę miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu. Na zmianę tajemnic Żywego Różańca zapraszamy o godz. 17:00.
W każdą niedzielę listopada o godz. 15:00. zapraszamy na modlitwę różańcową na cmentarzu przy ul. Gorzowskiej.
Na nabożeństwo wypominkowe zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami zapraszamy w każdą środę o godz. 16:30.
Na katechezę dla dorosłych zapraszamy w środę podczas Mszy św. wieczornej.
Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy w środę na Msze św. o godz. 18:00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w kościele.
W najbliższy piątek odwiedzimy chorych parafian.
W przyszłą niedzielę /11 listopada/ obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny zapraszamy o godz. 10:30.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką oraz otrzymać kartki wypominkowe. Dolną część kartki można odciąć, aby pamiętać dzień modlitwy w intencji wymienionych zmarłych.

Za ofiary składane na potrzeby naszej Archidiecezji w imieniu Księdza Arcybiskupa serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Wasi duszpasterze