Barlinek, dn. 18.02.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W następną niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć ks. bp. Mariana Błażeja Kruszyłowicza, który na Mszy św. o godzinie 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania. Na Msze św. pod przewodnictwem księdza biskupa zapraszamy cała wspólnotę parafialną.
2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.
3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: o godz. 16:45 dla dzieci  o 17:30 dla dorosłych.
4. Młodzież, która chciałaby włączyć się w działalność charytatywna w parafii. Zapraszamy w piątek po Mszy św. wieczornej do salki katechetycznej.
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek we wtorek i w czwartek  po Mszy św. wieczornej.
6. W środę katecheza dla dorosłych po Mszy św. wieczornej.
7. 22 lutego w czwartek obchodzimy święto Katedry św. Piotra, również w tym dniu o godz. 17:30 zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła, a po Mszy św. uczczenie relikwii.
8. 24 lutego o godzinie 10.00, podczas uroczystej Mszy św. w Katedrze Szczecińskiej, zostaną udzielone święcenia diakonatu al. Jakubowi Sielickiemu, który odbywał w naszej wspólnocie parafialnej roczną praktykę duszpasterską. Zapisy na wyjazd w zakrystii lub biurze parafialnym. Koszt wyjazdu to 30 zł. Wyjazd o godzinie 8.00 z rynku.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, tematem numeru jest: „ Po co post ?”.
10. Za ofiary składane na potrzeby naszej parafii serdecznie dziękujemy.
11. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o modlitwie.

Wasi duszpasterze