Barlinek, dn. 20.05.2018

1. Dziś Niedziela Zesłania Ducha Świętego.
2. Nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 17:30.
3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Matki Kościoła a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.
4. W środę podczas Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
5. W sobotę obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach. A w niedzielę o godzinie 12.00 z tej okazji odbędzie się akademia zorganizowana przez najmłodsze pociech naszej wspólnoty parafialnej.
6. Prowadzone są , zapisy na VI Ogólnopolską pielgrzymkę żywego różańca na Jasną Górę, 1-2 czerwca. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym. Koszt pielgrzymki to 230 zł . Są jeszcze 4 wolne miejsca.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, tematem numeru jest : „ Na straży życia” – 50 lecie encykliki „ Humanae vitae”.
8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Będą razem z nami modlić się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszki na utrzymanie szczecińskiego seminarium.
9. Msza św. dziękczynna za pielgrzymkę do Skrzatusza, zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.00.
10. Za ofiary składane na potrzeby naszej parafii serdecznie dziękujemy.
11. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia i zapewniamy o modlitwie.

Wasi duszpasterze